با سلام خدمت همکاران عزیز : اینجانب قنبر صالحی فرهنگی با سابقه 25 سال مدیریت آموزشی در سه مقطع و مجری طرح های تعالی و تدبیر و با سابقه مدرس و ارزیاب دوره های تدبیر و تعالی می باشم برحسب وظیفه و جهت راهنمایی همکاران تجارب و اطلاعات خود را در قالب فایلهای مختلف جهت دانلود قرار داده ام که متاسفانه بعضی از افراد سودجو این فایلها را دانلود و با قیمت های گزاف به فروش می رسانندو متاسفانه در کشور ما قانون مبارزه با کپی رایت وجود ندارد ضمن حرام بودن این کار از لحاظ شرعی و عدم رضایت بنده از سوء استفاده ازدسترنج اینجانب ، از همه همکاران تقا ضا دارم فایل اصلی را از این سایت دانلود و این سایت را به سایر همکاران معرفی فرمایید و لینک سایت ما را در سایت خود قرار دهید

پشتیبانی:
شماره فقط جهت ارسال پیام در تلگرام و پیامک  09177892900

پروژه مهر سال تحصیلی 98-97
فرمت فایل: word و قابل ویرایش

تعداد فایلهای موجود در دانلود : 17 فایل

لیست مواردی که در فایل پروژه مهر ۹۷ موجود است عبارتند از :

 

*1: عناوین پروژه مهر 97*

*2: نمونه برگ ثبت اطلاعات دانش آموزان خاص*

*3: تقويم اجرايي*

*4: ثبت اطلاعات فردي دبيران*

*5: خود ارزيابي تقويم اجرايي 1*

*6:خود ارزيابي تقويم اجرايي 2*

*7:خود ارزيابي تقويم اجرايي 3*

*8: خودارزيابي مهرماه*

*9: شناسنامه مدارس*

*10: صورتجلسه*

*11: تفاهم نامه ابتدایی*

*12: فرم اطلاعات آماری*

*13: فرم تعهد نامه ثبت نام*

*14: نمونه کلاس بندي*

*15: نمونه برنامه سالانه*

*16: نمونه ابلاغ*

*17: نياز ها و اهداف آموزشگاه*

 

 

 

 

قیمت 2000 تومان

 

تقریبا تمام کسانی که از اینترنت فایل هایی رو دانلود کرده اند حداقل 1 بار به این مشکل بر خورده اند که فایل هایشان هنگام اکسترکت کردن ارور میدهد وخارج نمیشود و در آخر هم مجبور به پاک کردن فایل ها میشوند.
این روش تقریبا روی همه ی فایل های خراب جواب میدهد.

1_ابتدا روی فایل مورد نظر راست کلیک کنید وگزینه ی EXtract files... رو بزنید سپس در گوشه ی پاین سمت چپ تیک گزینه ی keep broken files رو بزنید و در آخر هم روی دکمه ی ok کلیک کنید
نکته: بعد از زدن دکمه 
ok اگر باز پنجره ی ارور ظاهر شد عملیات را متوقف نکنید چون فایل های شما در حال اکسترکت شدن هستن و این پنجره فقط نمایش ارور است ودر اکسترکت فایل هیچ تاثیری ندارد.
2_ اگر بعد از انجام مرحله ی 1 فایل ها خارج نشدند پارت یا پارت های موجود را repair کنید سپس دوباره مرحله ی 1 را اجرا کنید.
repair کردن فایل ها
:پس از باز کردن فایل در پنجره ی برنامه winrar در بالای این پنجره گزینه یtools را بزنید سپس گزینه یrepair archive را بزنید و در آخر هم بر رویok کلیک کنید و منتظر اتمام این کار شوید.
90% مواقع با انجام مرحله ی 1 مشکل حل میشود.