لطفا جهت هرگونه سوال یا پیشنهاد و انتقاد با شماره زیر فقط در تلگرام یا سروش پیام ارسال نمایید لطفا از برقراری تماس تلفنی خوداری نمایید که پاسخ داده نخواهد شد 

 09177892900

نمونه برنامه طرح تدبير جهت سال تحصيلي98-99 براساس ساحت های ششگانه 

طرح تدبير از 4سال گذشته در مدارس ابتدايي به صورت اجباري اجرايي گرديد در ابتدا جون طرح به صورت ناگهاني اجرا شد و فرصت آموزش طرح كم بود براي حتي مدرسين نيز مبهم بود به هر صورت در سال قبل اين طرح اجرايي شد و در طول اجرا نيز تغييراتي در آن به وجود آمد در سال تحصيلي جديد نيز اجراي اين طرح براي مدارس ابتدايي اجباري و ضروري است با توجه به اينكه بنده به عنوان ارزياب اين طرح و مدرس ان بوده ام تصميم گرفتم برنامه سالانه اين طرح را براساس تغييرات (ساحت های ششگانه جدید )و به صورت جامع و كامل جهت استفاده همكاران قرار دهم كه اهم محتويات آن كه شامل 99 صفحه مي باشدكه نتيجه 4 ماه تلاش به صورت كامل و جامع مي باشد ذيلا ذكر ميگردد/نمونه رایگان آن جهت دانلود در ادامه مطلب موجود می باشد

  لازم به ذكر است در اين مجموعه به جز فايل برنامه اصلي حدود 10 فايل (150 صفحه )ديگر مربوط به فرمها و مدارك مورد نياز طرح موجود مي باشد كه حتي در بيشتر مدارس نيز آنها را يافت نخواهيد كرد.     

1-اطلاعات شناسنامه ای و عمومی آموزشگاه  

2-  اطلاعات عمومی و ساختمانی آموزشگاه

3-  تعداد کلاس و دانش آموزان آموزشگاه

4- میثاق نامه دانش آموزی

5-مشخصات و سمت کارکنان واحد آموزشی

6- منشور اخلاقی کارکنان

7- درصد ارتقا و عدم ارتقاؤ مدرسه در سال قبل

8-  نمودار درصد ارتقا و عدم ارتقا در سال قبل

9-تاییدیه برنامه

10-شناسایی قوتها و- ضعفها و فرصت ها و تهدیدها بر اساس جدول ماتریس swot

11-اهداف کلان آموزشی و پرورشی

12-جدول پیشرفت اجرایی برنامه طرح تدبير به صورت ماهانه

13- تقويم اجرايي بهبود فرآيند مديريت مدرسه

14-فرم ارزيابي بهبود فرآيند

15- فرم ارزيابي بيروني فرآيندي

16- تقویم اجرایی آموزشی و پرورشی

17- فرم بازديد معلمان

18- صورتجلسات طرح تدبير

19- فرم هاي برنامه محوري و نظارت

20- فرم هاي پرورشي

و.........................

لازم به ذکراست کپی برداری و یا فروش آن توسط دیگران شرعا حرام و درصورت مشاهده از طریق قضایی پیگیری خواهد شد .

 

 

 

 

 قیمت فقط 10000 تومان 

دانلود نمونه رایگان

تقریبا تمام کسانی که از اینترنت فایل هایی رو دانلود کرده اند حداقل 1 بار به این مشکل بر خورده اند که فایل هایشان هنگام اکسترکت کردن ارور میدهد وخارج نمیشود و در آخر هم مجبور به پاک کردن فایل ها میشوند.
این روش تقریبا روی همه ی فایل های خراب جواب میدهد.

1_ابتدا روی فایل مورد نظر راست کلیک کنید وگزینه ی EXtract files... رو بزنید سپس در گوشه ی پاین سمت چپ تیک گزینه ی keep broken files رو بزنید و در آخر هم روی دکمه ی ok کلیک کنید
نکته: بعد از زدن دکمه 
ok اگر باز پنجره ی ارور ظاهر شد عملیات را متوقف نکنید چون فایل های شما در حال اکسترکت شدن هستن و این پنجره فقط نمایش ارور است ودر اکسترکت فایل هیچ تاثیری ندارد.
2_ اگر بعد از انجام مرحله ی 1 فایل ها خارج نشدند پارت یا پارت های موجود را repair کنید سپس دوباره مرحله ی 1 را اجرا کنید.
repair کردن فایل ها
:پس از باز کردن فایل در پنجره ی برنامه winrar در بالای این پنجره گزینه یtools را بزنید سپس گزینه یrepair archive را بزنید و در آخر هم بر رویok کلیک کنید و منتظر اتمام این کار شوید.
90% مواقع با انجام مرحله ی 1 مشکل حل میشود.